У іграх Відкритого Чемпіонату Запорізької області взяли участь близько 400 юних спортсменів та спортсменок.

До участі в змаганнях загалом заявились 36 команд. З них 8 команд дівчат і 28 команд юнаків.

Змагання серед дівчат проводились у 2-х вікових групах, в один етап. У свою чергу, змагання серед юнаків проводились у 4-х вікових групах, в два етапи.

Нажаль, повномасштабний наступ російських військ перекреслив усі плани по проведенню запланованих на травень фінальних ігор по всіх вікових категоріях у Палаці спорту «Юність».

Керівництво ФГЗО в особі Геннадія Касая висловлює впевненість, що після перемоги нашої держави змагання серед юнаків і дівчат будут відновлені.

Результати:


Дівчата 2009-2010 р.н. (4 команди)
ДЮСШ №3 м. Запоріжжя -I місце
ДЮСШ м. Пологи – II місце
ДЮСШ м. Миколаїв – III місце
ДЮСШ м. Оріхів – IV місце


Дівчата 2007-2008 р.н. (4 команди)
ДЮСШ м. Конотоп – I місце
ДЮСШ №3 м. Запоріжжя 1 ком.-II місце
ХФСК м. Херсон – III місце
ДЮСШ №3 м. Запоріжжя 2 ком.- IV місце


Юнаки 2009 р.н. (10 команд)
ДЮСШ №3 м. Запоріжжя -I місце
КЗ «ОСДЮШОР з гандболу» ЗОР 1 ком. – II місце
КДЮСШ м. Чорноморськ – III місце
ЮДЮСШ м. Южне – IV місце
КЗ «ДЮСШ №3» ММР ЗО м. Мелітополь – V місце
ДЮСШ м. Роздільна – VI місце
ДЮСШ ім. Ю.Лагутіна – VII місце
ДЮСШ м. Полтава – VIII місце
КЗ «ОСДЮШОР з гандболу» ЗОР 2 ком. – IX місце
ДЮСШ м. Оріхів – X місце


Юнаки 2008 р.н. (8 команд)
ДЮСШ «Портовик» м. Южне – I місце
КЗ «ДЮСШ №3» ММР ЗО м. Мелітополь 1 ком.– II місце
ДЮСШ ім. Ю.Лагутіна – III місце
КЗ «ОСДЮШОР з гандболу» ЗОР 1 ком. – IV місце
ДЮСШ ім. Маміашвілі м. Конотоп – V місце
ДЮСШ №3 м. Запоріжжя -VI місце
КЗ «ОСДЮШОР з гандболу» ЗОР 2 ком. – VII місце
КЗ «ДЮСШ №3» ММР ЗО м. Мелітополь 2 ком. – VIII місце


Юнаки 2007 р.н. (5 команд)
КЗ «ОСДЮШОР з гандболу» ЗОР 1 ком. – I місце
ДЮСШ ім. Ю.Лагутіна – II місце
ДЮСШ м. Полтава – III місце
Збірна Запорізької області – IV місце
КЗ «ОСДЮШОР з гандболу» ЗОР 2 ком. – V місце


Юнаки 2005-2006 р.н. (5 команд)
КЗ «ОСДЮШОР з гандболу» ЗОР 1 ком. – I місце
Збірна Запорізької обл. – II місце
ДЮСШ ім. Ю.Лагутіна – III місце
Збірна Одеської області – IV місце
КЗ «ОСДЮШОР з гандболу» ЗОР 2 ком. – V місце

Секретар Людмила Сокол
Головний суддя Валентин Бакуш