20 червня при Запорізькій міській раді відбулось чергове засідання комісії з питань перейменування топонімів, яка обрала нові назви для перших 20 вулиць Запоріжжя. Автоклубна, Святослава Хороброго, Олешківська, Маєткова, Новомиколаївська, Вільнянський провулок, — вулиці під такою назвою можуть з’явитися у Запоріжжі.

Про це Суспільному розповів учасник робочої комісії, історик Віктор Філас.

Нові імена у назвах вулиць і площ мають сформувати неповторний топонімічний ландшафт Запоріжжя, пов’язаний з його історією та сучасністю — саме таким принципом користувалися члени комісії, зазначив Віктор Філас.

За його словами, Новокузнецьку вулицю вже перейменували на вулицю Степана Кравчуна. Це — колишній директор заводу «АвтоЗАЗ», людина яка почала будувати Південний мікрорайон. Але станом на 4 липня на офіційному сайті Запорізької міської ради не було опубліковано жодних відповідних документів, хоча вже минуло два тижні, повідомляє видання «Акцент».

Також деякі вулиці планують перейменувати на честь видатних спортсменів Запорізького краю:

«Буде вулиця Юрія Бєладзе, Володимира Ященка — відомого легкоатлета, вулиця Лагутіна — відомого гандболіста. Запоріжжя — гандбольне місто, але вулиці немає жодної».