Управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації підведені підсумки обласного рейтингу серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл області, який визначено за двома групами: серед спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву (СДЮШОР) та серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ).

Як повідомляє Портал «Акцент», загалом у рейтингу представлено 54 із 63 функціонуючих дитячо-юнацьких спортивних шкіл, серед яких 14 СДЮШОР та 40 ДЮСШ Запорізькоі області. Це говорить про те, що 9 ДЮСШ не мають належних спортивних результатів за якими визначався обласний рейтинг, а саме за найбільшою кількістю очок, що нараховані за результатами виступу спортсменів у спортивних змаганнях всеукраїнського та обласного рівня згідно із таблицею визначення рейтингу з олімпійських та з неолімпійських видів спорту.

Відтак кращими серед спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву стали:

I місце — СДЮШОР з плавання та стрибків у воду «Мотор Січ»;

ІІ місце — КЗ « Обласна СДЮШОР з важкоі атлетики ім. Леоніда Івановича Жаботинського» ЗОР;

ІІІ місце — СДЮШОР з плавання « Спартак».

Серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл Запорізького краю кращими визначені:

І місце — ДЮСШ 10 Запорізької міськоі ради;

ІІ місце — ДЮСШ імені ЗВУ Є. І. Назарова Бердянськоі міськоі ради;

ІІІ — КЗ «ДЮСШ 1» Мелітопольськоі міськоі ради.

У рейтингу серед спеціалізованих ДЮСШ 10, 11 та 12 місця відповідно посіли ДЮСШ № 3 з гандболу ЗМР, КЗ «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з гандболу» ЗОР та ДЮСШ ім. Ю.Лагутіна з гандболу ЗМР.

Серед ДЮСШ міських, селищних та територіальних громад 5 місце у рейтингу посів КЗ «ДЮСШ №3» Мелітопольської міської ради.