Торік Президентом України була ініційована національна програма «Здорова Україна». Одним з її напрямків є реконструкція 100 ДЮСШ по всій країні. Десята частина цих спортивних шкіл буде відремонтована у Запоріжжі — до програми потрапили 4 обласні та 6 міських шкіл. 

Зокрема, спільний спорткомплекс зведуть для ДЮСШ №3 та ДЮСШ імені Лагутіна з гандболу, а також ДЮСШ №12 з баскетболу. Ще одне приміщення зведуть для КЗ «ОСДЮСШОР з боротьби вільної і дзюдо» та ДЮСШ №5 з художньої гімнастики. Капітальне будівництво чекає на ДЮСШ «Україна» з академічного веслування, новий легкоатлетичний стадіон для ОСДЮСШОР “Металург” з’явиться у парку “Дубовий гай”, йдеться у повідомленні Запорізької обласної державної адміністрації. Деяким школам, які не мають власних будівель і тренуються зараз в орендованих, збудують нові. 

До програми оновлення потрапили наступні спортивні заклади:

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» новою ініціативою визначено реконструкцію відповідних об’єктів в  Запорізькій області. До переліку закладів Запорізької області, які були включені до зазначеної програми, увійшли об’єкти 8 ДЮСШ та 1 спортивного ліцею.Також передбачено будівництво  нових  об’єктів, серед яких:

легкоатлетичний стадіон;

центр водних видів спорту;

спортивний комплекс ангарного типу;

спортивний комплекс для ігрових видів спорту.