Федерація гандболу Запорiзької областi висунула Президента ГО «ФГЗО», Народного депутата України — Геннадія Касая кандидатом на посаду Президента Федерації гандболу України.

Сміливий та героїчний опір Збройних сил України, територіальної оборони та усього українського НАРОДУ російській військовій агресії, вселяє оптимистичний погляд у майбутнє очікування нормалізації майбутнього життя в Україні!  Невідворотне повернення до звичайної течії та життєвого укладу диктує та нагадує, що треба повертатися до виконання професійних обов’язків та оперативно реагувати на необхідність відновлення  всіх сфер життєдіяльності українського суспільства.

Однією із найближчих подій в українському гандболі має стати черговий звітно-виборчий Конгрес ФГУ. Найактивнішу участь у ньому має намір прийняти і Федерація гандболу  Запорізької області.

Рішення про участь в виборчому процесі було прийнято 11 лютого 2022 року на черговому засіданні Федерації гандболу Запорізької області. Для участі в черговому звітно-виборчому Конгресі ФГУ 2022 кандидатом на посаду Президента Федерації гандболу України було висунуто Президента ГО «Федерація гандболу запорізької області» — Геннадія Олександровича Касая.


З підтримкою державних структур та з великим ентузіазмом, любов’ю до гандболу, у колі надійних соратників спільнодумців професіоналів з управління, провідних тренерів та фахівців галузі, команда Геннадія Касая готова до активної роботи у напрямку розвитку українського гандболу.


Основними напрямками роботи кандидат бачить — розвиток дитячого та юнацького спорту, зацікавленість авторитетних дитячих тренерів та допомога у підвищенні кваліфікації молодим тренерам та спеціалістам, зміцнення позицій українського суддівського корпусу на європейській та міжнародній спортивних аренах. Тісна співпраця з федераціями, професійними клубами та спортивними школами Європи дозволить у найкоротшій термін відбудувати, відновити структуру та підняти престиж національного чоловічого та жіночого гандболу.

29-го березня відповідні за регламентом документи на участь у Конгресі були надані керівництвом ГО «ФГЗО» на розгляд до Федерації гандболу України.