У Запоріжжі в СК “Мотор Січ” відбулася зустріч тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл регіону з гандболу, на якій підбили підсумки старту відкритих чемпіонатів Запорізької області з гандболу серед юнаків та дівчат, що були відроджені в цьому році. На зустрічі також був присутній президент Федерації гандболу Запорізької області, народний депутат Геннадій Касай, за ініціативи якого і відбуваються масштабні змагання.

В ході обговорення, тренерами та керівництвом ФГЗО були визначені ряд напрямків та проблем, які потребують вирішення. Так, зокрема гандбольні секції часом стикаються с проблемою доступності спортивних залів для тренувань у школах.

У свою чергу Геннадій Касай пообіцяв найближчим часом направити найкращих молодих тренерів на стажування до Польщі та Німеччини, а також додаткову фінансову підтримку для гандбольних шкіл міста та області.

Серед пропозицій, що пролунали на зустріч, було обговорено внесення змін в регламент змагань, а також оптимізація графиків та місць проведення турів. Вже з наступного року планується ввести обов’язковою умовою виступ всіх заявлених гравців команд у матчі. 

“В заявці на матч 14 гравців, перший тайм грає одна сімка, інший — друга. Всі юні гандболісти повинні мати достатній ігровий час на майданчику”, — пролунала пропозиція тренерів.

Ще одне важливе питання — від’їзд вихованців запорізьких шкіл в команді інших міст. Зараз компенсація школі та тренерам становить всього 15 тисяч гривень за гравця, що надзвичайно мало. За останній час ОСДЮСШОР втратила практично за безцінь трьох перспективних гравців. На думку Геннадія Касая, для вирішення цього питання потрібно вносити необхідні зміни в регламент діяльності Федерації гандболу України.

 В кінці зустрічі учасники висловили впевненість в правильності обраного шляху та наголосили на важливості постійних зустрічей.