Концепція розвитку гандболу Запорізької області вже розроблена і буде презентована громадськості найближчим часом.

Про це під час відкриття традиційного гандбольного турніру, ювілейного ХХ Меморіалу Івана Соболевського і Бориса Бєлікова, розповів Президент Федерації гандболу Запорізької області, народний депутат Геннадій Касай.

За його словами, концепція розвитку гандболу в регіоні, в тому числі дитячо-юнацького, наразі розроблена і її презентують вже на початку вересня. Одним з головних чинників такого розвитку гандболу є регулярне проведення турнірів, зокрема таких як Меморіал Бєлікова-Соболевського (професійні команди) та Фестивалю гандболу на призи АТ «Мотор Січ» (юнацькі команди), що днями завершився в Андріївці.

«Через подібні турніри ми спробуємо привернути увагу наших дітей та зробити усе можливе аби вони надалі займались цим видом спорту. А до Запоріжжя наступного року на Меморіал Соболевського і Бєлікова запросимо більш рейтингові команди», — розповів Геннадій Касай.

Касай
Геннадій Касай, фото Суспільне

Варто зазначити, раніше, під час Фестивалю гандболу на призи АТ «Мотор Січ», член президії Федерації гандболу Запорізької області Павло Мельник повідомив, що вже найближчим часом планується відкриття ДЮСШ з гандболу в ряді міст області. Зокрема, мова йде про Токмак та Приморськ.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Гандбол Запоріжжя (@fgzoukr)